Заробітна плата 20 найгарячіших IT професiй в США

Рівень безробіття в ІТ-індустрії залишається низьким. Це гарна новина для вас, тому що це означає, щоб конкурувати за кращих технічних талантів, компанії пропонують більш високу заробітну плату.

Безробіття в ІТ -індустрії залишається вражаюче низькою . Щоб конкурувати за найталановитіших , компанії пропонують більш високу заробітну плату , щоб залучити кандидатів с  незамінними навичками.

«Роботодавці підвищують зарплати по всіх напрямках , але з більш високими ставками оплати приходить очікування того , що фахівці, що шукають роботу будуть володіти не тільки основними навичками , а й новими знаннями і досвідом роботи з останніми технологіями ” , говорить регіональний директор по найму , компанія Mondo .

Щоб допомогти вам дізнатися вашу цінність , ось 20 з найгарячіших навичок та спецiальностей , і суми , які компанії готові платити за них відповідно до статистики компанії Mondo . ( Ці вилки засновані на даних штату Нью -Йорк і ближайщих регіонів , які включають в себе дані Нью- Джерсі і Коннектикут. )

Source: www.computerworld.com

0 5475