Висока ефективність агентства «Ескадра» підтверджена незалежним рейтингом

Щоб пошук кандидатів для вашої компанії проходив максимально швидко, але без втрати якості, в нашому агентстві працює один з кращих IT-рекрутерів України. У березні 2015 року директор агентства «Ескадра» Юрій Гороховський увійшов до ТОП-10 найефективніших IT-рекрутерів, зайнявши 5 позицію в рейтингу, складеному сервісом Djinni.co.

Як оцінювалася ефективність IT-рекрутерів

Використовуючи свою статистику, сервіс Djinni.co об’єднав більше 10 000 IT-фахівців, підрахував кількість контактів, витрачених на закриття вакансії кожним IT-рекрутером. Найменша кількість контактів говорить про високий професіоналізм, вміння адекватно оцінювати кандидатів за наданою інформацією і оперативно вирішувати поставлені завдання.

Середня кількість контактів, зроблених для вибору 1 кандидата, в десятці кращих рекрутерів варіюється від 44 до 248 осіб. У Юрія Горохівського ця цифра склала 66,5. При тому, що це показник високої результативності пошуку, все ж він відображає і ту колосальну роботу, яку проводить IT-рекрутер для закриття кожної вакансії.

Що потрібно рекрутеру на стадії відбору кандидата за анкетами

Головне вміння ефективного IT-рекрутера – виявити реальну компетентність кандидатів, які не потонувши в море термінів і перераховуються умінь, або навпаки – розгледіти в «сіренькому» на перший погляд резюме відмінного програміста або менеджера.

Вже на стадії вивчення анкет в будь-якому сервісі або базі даних кандидатів рекрутер проводить фільтрацію по професійним і особистим даним, оцінює приклади робіт та їх релевантність для компанії-замовника, зважує ступінь мотивації здобувача. Попередньо відібраним кандидатам важливо поставити правильні питання, щоб отримати інформацію, яка дозволить перейти на наступний щабель відбору.

Чому важлива висока ефективність IT-рекрутера для клієнтів

Крім значної економії часу на відпрацювання кандидатів, такий ефективний підхід до пошуку з використанням спеціальних авторських методик дозволяе в найкоротші терміни запропонувати нашим клієнтам гідного кандидата для закриття вакансії. А швидкість і ефективність пошуку забезпечують безперебійну роботу бізнес-механізму наших клієнтів.

Думаємо, тепер ви точно знаєте, кому дзвонити, якщо у вас з’явилася «гаряча» вакансія?

* Рейтинг був опублікований в AIN.UA, популярному українському інтернет-журналі, присвяченому ІТ-бізнесу, стартапам і підприємництву:http://ain.ua/2015/03/16/569893

0 2686