Війна закінчилася...?

У грудні 2013 Джош Bersin, на станицях Форбс оголосив “Війна за таланти закінчилася – перемогли таланти». Цитата широко розлетілася по просторах інтернету. Цікава стаття, з багатьма твердженнями важко сперечатися:

«Наступний рік стане важким і захоплюючим для фахівців HR . Залучати, зберігати і виховувати кадри буде все важче».
«Завдяки розвитку технологій фраза «як тісний світ» стає все більш актуальною, що стимулюватиме компанії якими способами покращувати свій імідж хорошого роботодавця».

«Хоча відносно високий рівень безробіття зберігається, люди в цілому стали більш вимогливі : вони хочуть мати осмислену , добре оплачувану і приносить задоволення роботу».

«Лідери раніше будуть в дефіциті. А вам, професіоналам людських відносин, доведеться винаходити і швидко адаптуватися, щоб залишатися на коні».

Дивують тільки деякі прогнози на 2014 рік:

«Потреба в талановитих людей з потрібними навичками і здібностями стає глобальною».

Дивно , але McKinsey говорить про це з 1997 року. І книга «Війна за таланти » написана в далекому 2001році.

«Дефіцит кадрів змусить компанії зайнятися створенням власних джерел поставки талантів: партнерство з університетами, програми стажувань, система просування по службі та постійне навчання».

На новий тренд 2014 явно не тягне…

«Найбільш успішні компанії інвестують в розвиток HR. Якщо не буде інвестувати в HR в 2014-му, ви, швидше за все, програєте».

А в якому році від цього вигравали ?

«Робота департаменту HR тепер оцінюється не з точки зору адміністративної ефективності. Про неї судять по здатності залучати, розвивати, утримувати таланти і керувати ними».

Це просто прозріння – осяяння, якесь…

Відмінні прогнози і міняти в них ще довго нічого не потрібно, тільки рік підправляти, 2014 на 2015, 2016, 2017 ..

0 6172