Знайомимо Вас з найкращою українською Fintech командою

Untled-1

Представляємо кращу українську команду розробників у сфері Fintech. Досвід роботи на ринку України з 2009р.

Портфель команди включає успішно реалізовані проекти з найбільшими українськими банками, такими як Альфа-Банк, Райффайзен Банк Аваль, ОТП Банк.

Особливістю нашої команди є те, що ми зацікавлені насамперед у високотехнологічних проектах, що вимагають високої результативності та професіоналізму.
Ви отримуєте доступ до команди топ розробників, яка має досвід роботи з різними технологіями і платформами.

 

Ключові компетенції команди:
C ++ applications desktop, mobile, and embedded applications.

Завантажити розгорнутий список компетенцій команди (233 Kb, .pdf)

 

Крім віртуозного володіння інструментами для вирішення завдань у сфері IT будь-якої складності, команда володіє технічною експертизою в галузі електронних платежів.

Для ефективного ведення проектів процеси розробки програмного забезпечення побудовано на гнучких методах управління Agile.

За допомогою Agile ми забезпечуємо вирішення важливого завдання для інноваційних проектів — швидко вивести на ринок якісний продукт, а потім швидко, але також якісно нарощувати його функціональні можливості, виходячи з запитів ринку. Таким чином, швидкість виведення продукту на ринок підвищується на 40-50%.

Найбільш значимі наші проекти:

  • Розробка системи моніторингу карткового процесингу
  • Розробка система моніторингу банківських процесів і платежів
  • Розробка кредитної банківської системи для одного з найбільших українських банків.
    Її переваги

    • За перші шість місяців експлуатації у системи не було жодного простою з вини безпосередньо самої системи
    • У компоненти системи була вбудована система діагностики і моніторингу “deep-dive”, яка забезпечила запобігання проблем з продуктивністю і збоїв у роботі.
  • Проект з розробки кроссплатформенного платіжного додатка для POS терміналів. Випущена і вводиться в експлуатацію замовником Перша версія. У цьому проекті застосована унікальна архітектура, яка дозволила забезпечити функціонування 80% вихідного коду на всіх платформах. За оцінками замовника вартість володіння та експлуатації додатки виявиться на 60% нижче в порівнянні з існуючими рішеннями.

Якщо Ваш проект високотехнологічний і Вам потрібна висока ефективність команди – тоді Вам до нас: escadra@escadra.com.ua

0 2416