90IMG_0287

Слово директора рекрутингової агенції «Ескадра»

Упевнений, Ви добре знаєте, що запорукою успішного бізнесу є люди, які його будують. Якими б не були ресурси і можливості наших компаній, лише в умілих руках вони набувають ефективність. Своєчасний і вдалий вибір керівників і ключових менеджерів, які щодня приймають життєво важливі для Вашого бізнесу рішення, збереже Ваш час і позбавить від ризиків і сумнівів у майбутньому.

Ми готові пройти з Вами цей нелегкий шлях вибору і взяти частину роботи на себе. Рекрутінгова агенція «Ескадра» вже п’ятнадцять років займається пошуком керівників на ключові позиції бізнесу. За цей час ми заслужили прекрасні відгуки і хорошу репутацію. Більшість нових Клієнтів приходить до нас завдяки рекомендаціям своїх друзів, колег і партнерів.

Ми прагнемо якомога більше дізнатися про сферу Вашого бізнесу, щоб отримати глибоке розуміння того, який Лідер буде найбільш ефективним саме для Вас сьогодні і в довгостроковій перспективі. Ми працюємо разом з Вами, щоб точно визначити, хто Він – Ваш ідеальний Кандидат.

Наш особистий бізнес-досвід, досвід в рекрутингу, відгуки наших Клієнтів та Партнерів дозволяє бути впевненими, що ми готові запропонувати Вам рішення задач, пов’язаних з пошуком саме тих, хто Вам потрібен. Наш успіх – успіх наших Клієнтів. Ваші цілі, цінності та інтереси стають нашими в процесі співпраці. А всі Ваші вимоги і переваги разом з нашими знаннями та досвідом сприяють швидкому та результативному виконанню будь-яких завдань.

Ми завжди готові відповісти на Ваші питання і запропонувати Вам рішення.  Чекаємо початок нового ділового співробітництва.

З повагою, директор рекрутингової агенції «Ескадра» Юрій Гороховський.