newproject_1_original (99)

Про агенцiю «Ескадра»

Рекрутингове агентство Ескадра утворено в 2004 році і спеціалізується на пошуку управлінського персоналу вищого (Executive search) і середньої ланки (Management selection) . З 2010 року окремим і успішним напрямом у роботі  агентства є IT рекрутинг. У 2015 році ми увійшли у  топ-5 кращих IT рекрутерів України.

За ці роки накопичений колосальний досвід , збудовані партнерські відносини з клієнтами і кандидатами.

Щороку нами успішно виконується понад 300 рекрутингових проектів для компаній з України, Польщі, США, Голандії, Чехії, ОАЕ.

Траплялися й «безнадійні » і « екзотичні » замовлення , але до нашої честі всі вони були завершені і вимоги клієнтів були повністю задоволені. В агентстві існує « залізне » правило – якщо договір підписаний він повинен бути виконаний яких би це зусиль і витрат від нас не було потрібно.

Ми будуємо партнерські відносини, які дозволяють працювати не просто з однією вакансією, а будувати роботу на роки. Відгуки і рекомендації наших партнерів — є тому підтвердженням. Свій рекрутер – це як власний юрист або бухгалтер, який знає усі нюанси компанії.

Робота в агентстві побудована за принципом спеціалізації консультантів , кожен займається пошуком фахівців у певній сфері бізнесу , що дозволяє досконально вивчити ринок і провідних фахівців на ньому.

З 2015 року ми проводимо незалежне тестування і оцінку особистих і професійних якостей  з методикою Томаса, яка визнана у всьому світ. Це дозволяє виключити можливість помилки при виборі спеціаліста.

ГАЛУЗЕВА ЕКСПЕРТИЗА

За час роботи компанії виконані проекти з пошуку в наступних галузях :

FMCG

Директор компанії, комерційний директор, директор з продажу, директор з розвитку, директор з персоналу, директор з маркетингу, директор з розвитку регіональної мережі , директор з логістики, керівник відділу по роботі з торговельними мережами, бренд- менеджер, груп бренд- менеджер, керівник складської логістики, керівник служби безпеки.

Банківська сфера , інвестиційний менеджмент

Віце-президент, директор з маркетингу, віце -президент з розвитку мережі, керівник служби безпеки, головний скарбник, головний бухгалтер, старший аналітик, старший інвестиційний банкір, аналітик директор філії.

Керуючі компанії холдингів

Директор керуючої компанії, директор з організаційного розвитку, фінансовий директор, директор з маркетингу, головний юрист.

Фармацевтичні компанії

Директор з персоналу, директор з розвитку, директор зі стратегічного маркетингу, керівник зовнішньої служби ОТС, регіональний менеджер, фінансовий контролер, продакт -менеджер.

Роздрібні мережі

Директор з персоналу, головний бухгалтер, директор з інформаційних технологій, директор з логістики, менеджер з логістики, директор роздрібної мережі, юрист, головний візуальний мерчендайзер.

Логістика

Директор компанії, операційний директор, комерційний директор, директор з персоналу, фінансовий директор , директор з інформаційних технологій, директор з продажу , менеджер з оптимізації бізнес процесів.

IT

Консультант SAP, консультант 1С 8, менеджер проекту, програмісти Java, С++, С#, Scala, .Net  та інші
IT security experts- Application security, Network defense, Intrusion detection.

Будівництво та Нерухомість

Головний інженер проектів (ГІП), головний конструктор, директор з маркетингу.

Агробізнес

Директор з продажу, директор з інформаційних технологій, директор з регіонального розвитку, директор з персоналу

Харчова промисловість

Головний інженер, директор з продажу.

Реклама

Директор компанії, директор з розвитку.

Освіта

Віце-президент з розвитку.