imgonline-com-ua-Transparent-backgr-8FFuEljvSt

Abbrevia

Міжнародна інноваційна компанія Abbrevia з штаб-квартирою в Дубаї, ОАЕ, пропонує замовникам по всьому світу передові технології для тестування платіжних рішень, поставці додатків для POS-терміналів і рішень для безпечного проведення мобільних транзакцій.

Для забезпечення високої якості своїх програмних продуктів ми ретельно стежимо за тим, щоб у нашій команді розробників працювали тільки кращі фахівці, яких ми залучаємо з усього світу.

Ми звернулися в агентство «Ескадра» із завданням пошуку розробників-програмістів XFS.

Складність полягала в тому, що за даними нашого HR-відділу таких фахівців у світі не більше 50-70 осіб.

Знайти їх і зацікавити у співпраці з релокацій в ОАЕ дуже непросто.

Крім того, ми пред’явили до кандидатів досить жорсткі вимоги: висока професійна кваліфікація, вільний англійську мову, готовність переїхати в Дубай.

Рекрутери компанії «Ескадра» здійснили міжнародний пошук і надали нам на розгляд кандидатів з України, Туреччини, Росії, Румунії, Латвії.

Нам було навіть складно визначитися з вибором – всі кандидати були відібрані строго за нашими критеріями і повністю відповідали заявці на пошук.

Ще хотілося б відзначити точне дотримання обумовлених термінів пошуку, швидку зворотний зв’язок і консультації з усіх питань, які у нас виникали в ході співробітництва.

І головне, кінцевий результат. Відібрані фахівці переїхали в Дубай і зараз успішно трудяться в нашій компанії.

Ми вдячні за успішну співпрацю і рекомендуємо всім компаніям при складних і термінових вакансіях у сфері FinTech, звертатися в агентство «Ескадра – вони не підведуть.

Яна Дрогачева
Менеджер з розвитку бізнесу