newproject_5_web (2)

П’ять днів

Ми розробили послугу «П’ять днів» для того, щоб допомогти Вам швидко і якісно впоратися з завданнями, обтяженими обмеженнями в часі, крайніми термінами, несподіваними обставинами. Отримайте Кандидата, підібраного спеціально для Вас, вже через 5 днів з моменту підписання контракту.

Результати численних досліджень на ринку рекрутингу вже неодноразово визначали швидкість роботи рекрутингового агентства одним з найбільш важливих компонентів співпраці з Клієнтом. І це не дивно, адже нерідко трапляється, що остутствие невеликої деталі в механізмі зупиняє всю його роботу. Послуга Five Days Only була створена для того, щоб підібрати і замінити будь-яку деталь швидко і непомітно для роботи механізму Вашого бізнесу.

Завдяки багатому досвіду роботи на ринку, кожен з наших співробітників переконався в тому, що високоякісного результату, який задовольняє потреби Клієнта, можна домогтися за гранично короткі терміни за наявності необхідних ресурсів, зв’язків і навичок. Саме тому однією з відмінних характеристик агенції Escadra  є оперативність виконання поставлених перед нами завдань.

Обираючи послугу, вже через 5 ДНІВ Ви побачите результати нашої роботи, отримавши індивідуально підібраних для Вас Кандидатів завдяки ексклюзивній базі даних і широким соціальним зв’язкам нашої компанії.
Пам’ятайте, що темпи розвитку нинішнього ринку і його несподівані зміни не щадять нікого і не залишають часу на роздуми. Не дозволяйте і Ви нікому змушувати себе чекати. Цінуйте Ваш час, як цінуємо його ми.