imgonline-com-ua-Transparent-backgr-ofKAPQYmGCqC33i

Materialize

Шановний Юрію,

Дозвольте мені висловити подяку від імені компанії «Матеріалайз» за задоволення працювати з компанією Ескадра у Вашій особі!

 

Ваш підхід до роботі відрізняється позитивною здатністю налагоджувати особистий контакт під час пошуку кандидатів. Особистий контакт виражається не тільки в умінні відчути наскільки кандидат відповідає очікуванням замовника, але й також в умінні налагоджувати гарну взаємодію з представниками компанії-замовника.

Компанія Матеріалайз займає лідируючі позиції у світовій індустрії 3D технологій: обробки зображень та технології друку.

Вимоги до кандидатів на вакантні позиції в компанії високі, як й вимоги до роботи з рекрутинговими агенціями, з якими ми намагаємося вибудовувати партнерські відносини.

Компанія Ескадра відповідає саме таким вимогам.

Наша взаємодія ґрунтується на рішеннях «під ключ». На мій погляд, це найбільш вдалий та ефективний підхід при взаємодії, оскільки формує комфортну співпрацю.

Слід окремо відзначити той факт, що такий підхід дає результат «з гарантією» – все прийняті кандидати успішно та тривалий час працюють у компанії Матеріалайз.

Бажаю вам успіху!

Ми завжди дуже високо цінуємо Ваші зусилля!

З повагою,

Олена Антоненко

Генеральний менеджер

Україна – Бельгія

https://www.materialize.com/en