Агентство «Ескадра» впроваджує передову систему оцінки персоналу

Тепер ми оцінюємо особисті якості кандидатів за допомогою передової методики, визнаної у всьому світі.

У березні 2015 року співробітники рекрутингового агентства «Ескадра» пройшли міжнародний курс і отримали сертифікат Thomas PPA (Personal Profile Analysis).

Що таке Система Thomas

Система Thomas – інструмент, застосовуваний для оцінки особистісних якостей персоналу вже більше 30 років в 60 країнах світу, впроваджений в 32 тисячах компаній.

Гарантія достовірності результату, швидке проведення тестування і зрозуміла інтерпретація – головні переваги методики.

Модуль PPA спрямований на правильний пошук і відбір кандидатів на вакансію.

Після 8-хвилинного тестування система формує профіль, що відображає сильні і слабкі сторони особистості, стиль поведінки в колективі, мотивацію і здатність працювати у високому темпі.

Що дає навчання та сертифікація рекрутерам

Під час тренінгу та сертифікації рекрутери «Ескадра» оволоділи сучасними техніками оцінки фахівців, які тепер використовуємо в щоденній роботі. Завдяки отриманим методикам ми розуміємо потреби компанії замовника на рівні внутрішнього HR-підрозділу і здатні прийняти правильне рішення, яке буде відповідати потребам клієнта.

Адекватна оцінка особистісних якостей на етапі вибору кандидата так само важлива, як і професійне відповідність, оскільки дозволяє уникнути ситуацій, коли співробітник з високими показниками не підходить в особистісному плані.

Набагато важливіше відразу знайти оптимально відповідного за всіма параметрами фахівця, ніж потім витрачати час і ресурси на його мотивацію і «виховання» в компанії.

Які вигоди дає сертифікація для бізнесу наших клієнтів

Під час наших співбесід з претендентами ми проводимо спеціальне тестування за методикою Томаса.

В результаті нові співробітники з 90% ймовірністю:

  • успішно пройдуть випробувальний термін,
  • будуть лояльними і залишаться в компанії надовго,
  • увіллються в існуючий колектив і корпоративну культуру.

Все це значно знижує загальні витрати компанії на підбір персоналу і утримує цінні кадри в бізнесі.

Розуміючи ту відповідальність, яка лягає на наші плечі при підборі кандидатів для компаній наших клієнтів, ми робимо все, щоб пошук став максимально результативним і забезпечив клієнта високо мотивованими співробітниками.

0 2722